Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23 – relacja

W dniu 1 października 2022, przy udziale zaproszonych gości: p. Starostą Mariana Cichon oraz p. Naczelnik Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Jolanta Andrysiak-Olszewska, p. Dyrektorem ZSOiO Krzysztofem Niecko wraz z Wicedyrektorami, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/23 w projekcie Zdolni z Pomorza – powiat gdański.

Pan Starosta, opowiedział o projekcie i zaangażowaniu Starostwa w jego realizację oraz życzył uczestnikom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. P. Dyrektor zreferował dotychczasowe działania szkoły oraz plany na przyszłość.

W dalszej części spotkania omówiono osiągnięcia oraz przedstawiono plany na kolejny rok (jakie zajęcia, zakupy pomocy, inne formy wspomagania rozwoju). Po części oficjalnej, uczniowie wraz z rodzicami mieli możliwość rozmowy z wykładowcami.