Rekrutacja 2022/23

Jeśli szukasz ciekawych zajęć dodatkowych, jesteś finalistą lub laureatem olimpiad i konkursów kuratoryjnych, jesteś uczniem VI klasy szkoły podstawowej lub wyższej a także uczniem szkoły ponadpodstawowej oraz mieszkasz na terenie powiatu gdańskiego weź udział w rekrutacji do projektu „Zdolni z Pomorza – powiat gdański” i zostań jego uczestnikiem w roku szkolnym 2022/2023.

Zapraszamy osoby szczególne uzdolnienie z matematyki, fizyki, informatyki, biologii, chemii oraz kompetencji społecznych

1. Rozpoczęcie rekrutacji od 15 czerwca 2022.
2. Zgłoszenie uczniów poprzez złożenie arkusza nominacji w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 2 – do 8 lipca 2022.

Całość harmonogramu: (plik pdf)

Temat projektów na obszar kompetencji społecznych: w bieżącym roku motywem przewodnim jest „wojna”.

Dokumenty do wypełniania przez kandydata:  (plik zip) [w załączniku także zasady realizacji projektów kwalifikacyjnych]

ZMIANY

Termin testu TUK:  17.09.2022, godz. 11 (sala C03, budynek wozowni).

Prezentacje: 17.09.2022, godz. 12 (sala C02, budynek wozowni)

Kontakt: Piotr Aszyk (piotr.aszyk@zsoio.pl), Anna Rolska (anna.rolska@zsoio.pl, tel. 58 682 35 10)