Rekrutacja 2021/22

Jeśli szukasz ciekawych zajęć dodatkowych, jesteś finalistą lub laureatem olimpiad i konkursów kuratoryjnych, jesteś uczniem VI klasy szkoły podstawowej lub wyższej a także uczniem szkoły ponadpodstawowej oraz mieszkasz na terenie powiatu gdańskiego weź udział w rekrutacji do projektu „Zdolni z Pomorza – powiat gdański” i zostań jego uczestnikiem w roku szkolnym 2021/2022.

Zapraszamy osoby szczególne uzdolnienie z matematyki, fizyki, informatyki, biologii, chemii, kompetencji społecznych

1. Rozpoczęcie rekrutacji od 14 czerwca 2021.
2. Zgłoszenie uczniów poprzez złożenie arkusza nominacji w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 2 – do 9 lipca 2021.

Całość harmonogramu: (plik pdf)

Dokumenty do wypełniania przez kandydata:  (plik zip) [w załączniku także wniosek o zmianę LCNK oraz Zasady realizacji projektów kwalifikacyjnych]

Projekt został przedłużony na lata szkolne 2021/22 oraz 2022/23